این یک لیست کوتاه از سوالات متداول ما است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار ما، و یا اگر شما نیاز به پشتیبانی، لطفا با مرکز پشتیبانی ما تماس بگیرید.

اگر می خواهید در مدت 5 سال از تاریخ خرید خریداری کنید، باید مالیات را طبق بخش های خاصی از افراد اعلام شده توسط دولت ترکیه در سالانه تعیین کنید و بین 15 تا 35 درصد ارزش سود خالص باشد، در حالی که در مورد شرکت ها، مالیات بر سود ثابت است که 20٪ از سود خالص شرکت تجاری است، اگر شما می خواهید پس از 5 سال به فروش مالیات وجود ندارد، همانطور که در صورتی که صاحب شرکت ملک، نه یک سرمایه گذار فردی.

مدت زمان لازم برای کسب اسناد کامل در یک اموال خارجی در ترکیه 6 هفته است. اما این دوره زمانی به وکیل و اموال شما بستگی دارد.

Tapu یک سند حقوقی (گواهینامه) است که ثابت می کند که شما مالکیت مالکیت خود را در ترکیه دارا هستید و تمام اسناد رسمی در دفتر ثبت زمین ثبت شده اند.

بله، داشتن یک بیمه زلزله (بیمه Dask) برای مالکیت خصوصی قانونی در ترکیه است. اکثر بانک ها و شرکت های بیمه در ترکیه خدمات بیمه زلزله Dask را ارائه می دهند.

بله، توسط یک پروکسی قانونی از طریق سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور خود و یا از طریق دفتر اسناد رسمی اگر بخواهید پروکسی را از داخل ترکیه بفرستید.

بعضی از ملیت ها نیازی به ویزا ندارند و می توانند در 3 ماه در ترکیه اقامت داشته باشند. برخی از ملیت ها نیاز به ویزا از فرودگاه یا سفارت ترکیه در کشور خود دارند. ویزا 3 ماه قابل تجدید است

شما به عنوان یک خارجی در ترکیه نمی توانید جزء زمین هایی را که بیش از 2.5 هکتار (25000 متر مربع) است، داشته باشید. خارجی ها و شرکت های خارجی مجاز به خرید ملک، مناطق استراتژیک و یا مناطق امنیتی در ترکیه نیستند.

خارجی ها نیز از خرید ملک در مناطق خاصی مانند زمین هایی که از نظر انرژی، کشاورزی، معادن، تاریخ، ارزش های فرهنگی، گیاهان زیست محیطی و امنیت ملی مهم استراتژیک هستند، ممنوع است.

برای شهروندان خلیج، شماره مشخص نیست و بیش از یک نفر می تواند مالکیت خود را داشته باشد

قیمت ملک و زمین در ترکیه متناسب با تمام بودجه ها متفاوت است، اما به طور کلی قیمت ملک در استانبول بالاتر از سایر شهرهای ترکیه است. البته، عوامل متعددی وجود دارد که در تعیین قیمت ها مانند ساختن سن، مساحت، نزدیکی به حمل و نقل و عوامل دیگر نقش مهمی دارد.

بله، در سپتامبر 2012، پارلمان ترکیه قطعنامه ای را تصویب کرد که حق داشتن خارجیان در ترکیه را بدون توجه به اصل متقابل فراهم می آورد.

پس از اتمام تمام معاملات رسمی و دریافت اموال از اداره زمین و رجیستر زمین در شهر خریداری شده در ترکیه، می توانید درخواست اجازه اقامت برای تمام خانواده را درخواست کنید (خانواده به این معنی است که پدر، مادر، همسر یا همسر و فرزندان هر سنی) در اداره امنیت عمومی در همان شهر، با توجه به این که همه افراد به صورت شخصی در تركیه پس از ارائه حضور دارند. این مجوز به خریدار اجازه می دهد که در ترکیه زندگی و حرکت کند و وارد ترک ترکیه شود. این اقامت می تواند یک شرکت در ترکیه را باز کند و ترکی را در مدرسه زبان یاری کند. برای یک حرفه خاص تحت بخش خصوصی، اجازه کار.